başkanlar

                                                                      

1. ve KURUCU BAŞKAN KAZIM ARISAN 14.04.1982
2.BAŞKAN ŞAHAP KARAALİLER 17.09.1982
3.BAŞKAN VİLDAN OCAK 12.12.1986
4.BAŞKAN NUR DANİŞMEND 09.06.1998
5.BAŞKAN CİHAT ŞEN 15.05.2000
6.BAŞKAN LÜTFÜ ÖNDEROĞLU 03.10.2002
7.BAŞKAN CİHAT ŞEN 21.04.2004
8.BAŞKAN TURGAY ŞENER 28.04.2007
9.BAŞKAN AYŞE KAFKASLI 22.04.2009
10.BAŞKAN MURAT YAYLA 16.04.2011

11. BAŞKAN

CİHAT ŞEN

21.04.2013

12.BAŞKAN OLUŞ APİ 14.05.2015
13.BAŞKAN MURAT YAYLA 22.04.2017